LEKARZ PSYCHIATRA

  • Data publikacji: 24/02/2022
    • Szczerców, łódzkie, Polska

UWAGA! NASZA AGENCJA NIE POBIERA ŻADNYCH PROWIZJI LUB OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY LUB PRACUJĄCYCH ZA NASZYM POŚREDNICTWEM. *

Agencja Pracy Tymczasowej Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: PSYCHIATRA/2021
Miejsce pracy: Szczerców
Rodzaj pracy: praca stała
Ilość wakatów: 2

Zakres obowiązków na w/w stanowisku:
– Wykonywanie czynności zgodnych z posiadanymi uprawnieniami lekarza psychiatry.
– Udzielanie świadczeń zapobiegawczych, diagnostycznych i leczniczych wobec pacjentów.
– Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz dbanie o jej prawidłowość.

Wymagania:
– Wykształcenie wyższe i specjalizacja w kierunku psychiatrii.
– Dla lekarzy zza granicy – znajomość języka polskiego zgodnie z wymogami ustawowymi.
– Mile widziane, ale nie jest konieczne, doświadczenie na stanowisku lekarza psychiatry.
– Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Oferujemy:
– Elastyczność zatrudnienia – praca w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie.
– Wynagrodzenie 8,000 – 12,000 zł brutto zależne od posiadanego doświadczenia, umiejętności, wykształcenia i specjalizacji
– Możliwość zakwaterowania wraz z rodziną lub pośredniczenie w pozyskaniu zakwaterowania.
– Całodzienne wyżywienie podczas pracy.
– Możliwa organizacja kursu języka polskiego dla lekarzy zza granicy.
– Możliwość dodatkowej pracy i premii.
– Miłą atmosferę pracy.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Po zapoznaniu się z poniższą informacją zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: [email protected]

Użyteczne informacje

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Powiązane Ogłoszenia

  • PIELĘGNIARKA

    Zdrowie i opieka Szczerców (łódzkie) 24/02/2022

    UWAGA! NASZA AGENCJA NIE POBIERA ŻADNYCH PROWIZJI LUB OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY LUB PRACUJĄCYCH ZA NASZYM POŚREDNICTWEM. * Agencja Pracy Tymczasowej Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymcza...

  • PSYCHOTERAPEUTA

    Zdrowie i opieka Szczerców (łódzkie) 23/02/2022

  • opieka nad osobami starszymi za granicą

    Zdrowie i opieka Opoczno (łódzkie) 26/02/2018

    06.03.2018r. o 11.00 JESTEŚMY W OPOCZNIE! Serdecznie zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w Młodzieżowym Centrum Kariery przy ulicy Piotrowskiej 7. Masz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, ale nie znasz języka niemieckiego? Z nami na...