PRACA DODATKOWA /STAŁA

  • Data publikacji: 16/04/2021
    • Wrocław, dolnośląskie, Polska

Poszukuję osoby kompetentnej do współpracy
OFERUJEMY:
*Pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie
*Elastyczny czas pracy
*Darmowe szkolenia
*Wsparcie
*Automatyczną ścieżkę kariery
NASZE WYMAGANIA:
*kreatywność i zaangażowanie
*wysoka kultura osobista
*silna motywacja do osiągnięcia celów
*umiejętność samodzielnego planowania zadań i ich realizacji
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
*nawiązanie kontaktów z klientami
*budowanie i utrzymanie pozytywnych relacji
*budowanie swojego zespołu
*Obsługa klienta
Zainteresowane osoby proszę o wiadomość na adres mailowy.

Użyteczne informacje

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Powiązane Ogłoszenia

  • Przedstawiciel handlowy – Doradca żywieniowy

    Przedstawiciel handlowy Siedlce (mazowieckie) 28/01/2022

    Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem – dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynam...

  • Przedstawiciel Handlowy - Doradca żywieniowy – Pasze i koncentraty

    Przedstawiciel handlowy Siedlce (mazowieckie) 24/01/2022

    Przedstawiciel Handlowy - Doradca żywieniowy – Pasze i koncentraty Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem – dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związa...

  • SPECJALISTA DS. ZAOPATRZENIA - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

    Przedstawiciel handlowy Lublin (lubelskie) 15/12/2021

    Firma CEDROB S.A. największy w Polsce producent mięsa drobiowego, piskląt oraz paszy poszukuje pracownika na stanowisko SPECJALISTA DS. ZAOPATRZENIA - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY MIEJSCE PRACY: teren województwo lubelskiego Od kandydatów oczekujemy: • wy...