Konsultant ds. sprzedaży – praca w domu

  • Data publikacji: 16/08/2022
    • Warszawa, mazowieckie, Polska

Praca zdalna (obszar sprzedaży usług HR cała Polska)
Siedziba firmy woj. mazowieckie

Czy chiałabyś/chciałbyś pracować zdalnie ?

Rozwijać swoje umiejętności w zakresie sprzedaży i kontaktu z Klientem ?
Interesuje Ciebie wynagrodzenie podstawowe plus premia ?
Cenisz elastyczne godziny pracy ?
A może nie chcesz pracować na pełen etat tylko dorywczo? - masz wybór
Szukasz umowy o pracę lub zlecenie albo B2B ?

W takim razie TO oferta dla Ciebie

ZADANIA :

pozyskiwanie Klientów, którzy byliby zainteresowani usługami Agencji Pracy w zakresie rekrutacji IT lub Multijęzykowych

negocjowanie warunków handlowych – zawartych w umowach
przesyłanie ofert i prezentacji
podtrzymywanie relacji z Nowymi Klientami

WYMAGANIA:

doświadczenie w sprzedaży

umiejętności sprzedażowe i chęć do samodzielnej realizacji planów sprzedaży

OFERUJEMY:
wynagrodzenie podstawowe 3000 pln netto plus premia 5%
dowolną formę współpracy :umowa o prace, zlecenie lub B2b
możliwość pracy z elastycznym grafikiem między 8 rano a 19:00
Laptop i służbowy telefon

Zapraszamy do aplikowania na [email protected]
w tytule prosimy wpisać „Specjalista ds Sprzedaży”

Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Julianowska 35  dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji  w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”

Użyteczne informacje

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Powiązane Ogłoszenia

  • CUSTOMER SERVICE SPECIALIST WITH CROATIAN

    Inne prace Warszawa (mazowieckie) 12/08/2022

    CUSTOMER SERVICE SPECIALIST WITH CROATIAN On behalf of our client (international company, one of the leaders in customer service) we are looking for candidates for the position of CUSTOMER SERVICE SPECIALIST with excelen knowledge of Croatian. Locati...

  • REKRUTER ZDALNIE (Warszawa i okolica)

    Inne prace Warszawa (mazowieckie) 10/08/2022

    REKRUTER ZDALNIE (Warszawa i okolica) Forma pracy: 100% zdalnie Jesteśmy agencją rekrutacyjną świadczącą skuteczne usługi rekrutacyjne w obszarze IT i Multilingual. Działamy dynamicznie i skutecznie w oparciu o metodę direct search. Tworzymy fajny, z...

  • Asystent wsparcia sekcji rekrutacji i rozwoju - praca zdalna / z orzeczeniem

    Inne prace Warszawa (mazowieckie) 20/07/2022

    Nasz nowy Klient to Europejska sieć sklepów wielobranżowych. Od 20-stu lat firma rozwija się na rynku polskim i staje się jednym z najpopularniejszych sprzedawców odzieży, a także wiodącym dostawcą artykułów dekoracyjnych. Swój sukces w dużej mierze ...